16 Ocak
Organik Şalgam Üretimi
16 Ocak

Günseven Şalgam Suyu kendi tarlalarında organik olarak yetiştirdiği siyah havuçlardan ürettiği organik şalgam sularını "Türkiye Organik Tarım" ve uluslararası "ECOCERT" sertifikaları ile üretmektedir.   Organik Şalgam suyunun içinde sadece; Organik siyah havuç, organik bulgur, tuz ve Konya Ereğli bölgesinin muhteşem lezzetteki suyunu kullanmaktadır. Türkiye’de organik şalgam suyunu üreten Günseven, sektörde yenilikçi ve sağlıklı ürünler üretmeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır. Günseven Konya Ereğli'de bulunan 10.000 dönümlük arazilerinde yetiştirdiği siyah havuçları yüksek kalitede işleyerek sofralarınıza getirmektedir.   "Sağlık için organik için"

16 Ocak
Siyah Havuç Coğrafi İşaret Tescili
16 Ocak

Yöre için başlıca geçim kaynaklarından birisi olan siyah havucun Ereğli ilçesinde üretimi 1940 yılında başlamış olup, ürünün %100’e yakın verimlilikle üretildiği ilçe Türkiye genelinde siyah havuç üretimiyle öncü konumdadır..

16 Ocak
Günseven Şalgam BKB Voleybol Takımı
16 Ocak

Günseven Şalgam'ın sponsorluğunu yaptığı Günseven Şalgam BİL Koleji Bayan Voleybol Takımı TVF 2'nci Ligi 5'inci grupta 7'nci hafta maçında Tarsus Belediyespor'u 3-1 Mağlup etmiştir. Siyah Havuç Coğrafi İşaret Tescili Yöre için başlıca geçim kaynaklarından birisi olan siyah havucun Ereğli ilçesinde üretimi 1940 yılında başlamış olup, ürünün %100’e yakın verimlilikle üretildiği ilçe Türkiye genelinde siyah havuç üretimiyle öncü konumdadır..

28 Ocak
Websitemiz yenilenen yeni arayüzü ile sizlerle!
28 Ocak

Tüm ilkleri ve yenilikleri takip edebileceğiniz web sitemiz yepyeni arayüzüyle siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine açılmıştır.

E-Katalog